Penti 2016 Kış Koleksiyonu

Yazar 9 Ocak Cumartesi 2016

Klasik bir çoraptan çok daha fazlasını sunan Penti, tasarladığı birbirinden güzel, eğlenceli, dikkat çekici, modern ve havalı çorap modellerini 2016 kışında da beğeninize sunuyor. Koyu renkli çorapların yanı sıra, bu kış açık renkli ve canlı renkli çoraplar da oldukça revaçta. Parlak taşlı, üzeri işlemeli siyah çoraplarla, kışın giydiğiniz mini elbise ve eteklerinizi renklendirebilirsiniz.

Beyaz bir çorabı belki de küçük bir kız olduğunuz günlerden beri hiç giymediniz mi? Bu kış beyaz çoraplar yeniden moda. Bordo bir deri elbisenin altına beyaz külotlu çorap ya da beyaz diz üstü çorap giyerek, sokak modasına uygun bir görünüm yaratabilirsiniz. Penti 2016 kış koleksiyonunda yerini alan birbirinden güzel beyaz çoraplar ile daha modern görünün.

Penti, yaptığı reklam kampanyalarının ardından son dönemde ürün seçeneğini giderek arttırıyor. Hemen her renkte çorap tasarımını bulabileceğiniz Penti 2016 kış koleksiyonunda bu kış aradığınız ürünleri bulabilirsiniz. Modern, eğlenceli, zevkli, şık ve dikkat çekici çorap ve tayt modelleri için aradığınızı Penti mağazalarında bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Yargıcı 2016 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde yargıcı, yargıcı 2016 ve yargıcı giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir