PHYTO’dan saç dökülmesine karşı etkili bakım

Yazar 9 Ocak Salı 2018

 

Farklı saç tiplerine özgü ürünler geliştiren Phyto’dan saç dökülme sorunları ile mücadele eden yeni ürünler yetkili eczanelerde satışa sunuldu. Erkek tipi ve yoğun dökülme problemleri yaşıyorsanız doktorunuzun önereceği ilaçlar dışında Phytolium serumlarını kür olarak kullanabilirsiniz.

PHYTOLIUM 4

Kronik saç dökülmesine karşı etkili serum

Erkek tipi saç dökülmesinde etkili, yoğun ve genetik seyrelmeyle mücadele eden ve 4 PATENT tarafından desteklenen, bu yenileyici konsantre saç büyümesini teşvik ederken saçın yoğunluğunu geri kazandırıyor. Bu sayede saç  güce ve yoğunluğa kavuşuyor. 1 kg taze bitki içeren her bir serum özel içeriği sayesinde saçın yaşam döngüsünü uzatıcı, saç seyrelmesini geciktirici, aç büyümesini hızlandırıcı ve yoğunlaştırıcı etkiye sahip.

Fiyatı : 249 TL

PHYTOCYANE

Tepkisel saç dökülmesine karşı etkili ampul

Stres, yorgunluk, mevsim geçişleri, hamilelik ve diyet gibi durumlar karşısında oluşan tepkisel saç dökülmelerinde etkili bu özel ampul saçı güçlendirmeye yardımcı olurken büyümesini destekliyor. PHYTOCYANE saçı yoğunlaştırarak hacme ve parlaklığa kavuşmasını sağlıyor.

Fiyatı : 229 TL

PHYTOLOGIST 15

Yoğun saç dökülmesine karşı etkili serum

Erkeklerde kronik olarak görülebilen, kadınlarda hamilelik, ani kilo kaybı, stres, dış etkiler gibi nedenlerle artan saç dökülmesi ve saç teli incelmesine %99 doğal ve bitkisel kaynaklı formülüyle bakım ve onarım yapan PHYTOLOGIST 15, saç dökülmesinde gözle görülen yavaşlama sağlar. Daha dolgun ve daha kalın saç telleri oluşmasına destek olurken 5942 yeni saç teli oluşumu sağlıyor.

Fiyatı : 395 TL

Bir önceki yazımız olan Parlak saçların sırrı: Hindistan cevizi yağı başlıklı makalemizde hindistan cevizi yağı, hindistan cevizi yağı ile saç maskeleri ve saç bakımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir