Pupa Milano ile Işıltınızı Yükseltin!

Yazar 24 Şubat Cuma 2017

Bakımlı kaşlar artık makyajın olmazsa olmazlarından… Pupa Milano’nın özel formüllü ve yenilikçi makyaj ürünlerine göz atmadan makyaj alışverişinizi yapmayın.

Eyebrow Definition Cream Waterproof Kaş Kalemi

Birkaç fırça darbesinde mükemmel bir şekilde çizilmiş ve belirgin kaşlar isteyen kadınlar için yaratıldı. Yeni kaş kremi ile kullanıldığı anda tüm rengini veren yapısı sayesinde kaş hattı kusursuz bir şekilde kolayca belirginleşiyor.

Zengin pigmentli özel formülü kullanıldığı andan itibaren rengini tamamen veriyor.

Fiyat: 98,70 TL

Eyebrow Plumping Renkli Kaş Dolgunlaştırıcı ve Fiksleyici Gel

Bakımlı ve doğal görünümlü kaşlar için geliştirilmiş Eyebrow Plumping Gel kaş maskarası kaşları hassas bir şekilde dolgunlaştırıp belirginleştiriyor. Bakımlı ve daha yumuşak ifadeli kaş tercih edenler için ideal. Hafif yapılı, renklendirilmiş, sabitleyici jel yapıdaki ürün kaşlar üzerinde kolay bir şekilde kullanım sağlıyor. Fiberler ile zenginleştirilmiş formülü kaşlara dolgunluk veriyor. Özel pigmentleri ile kaşlar eşit şekilde renklendiriliyor.

Fiyat: 78,75 TL

Duo Highlighter Matt & Shine Aydınlatıcı göz kalemi

Mat ve parlak aydınlatıcı kalem kaşların şeklini mükemmel bir şekilde belirginleştirmek ve kaş altındaki bölümü aydınlatmak için yaratıldı. İki taraflı kalemin mat ucu ile kaşlarınızın şeklini dilediğiniz gibi düzeltip belirginleştirebilirsiniz. Işıltılı ucu kaş altındaki kemik bölümünü aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Balmumu ve yağlardan oluşan özel formulü kaleme yumuşaklık kazandırır ve uygulaması kolay hale getirir. Kapatıcı özelliği yüksektir, kusurları kolayca kapatabilir. Kalemin ışıltılı kısmını kullanarak kaş kemiğinizin orta bölümünden içeri ve dışarı hareketler ile kaş altı bölümünüzü aydınlatabilirsiniz. Ardından parmak uçlarınız ile dağıtabilirsiniz.

Fiyatı: 76,65 TL

Made to Last Lip Duo Liquid Lip Colour – Colour & Topcoat – Waterproof Long Lasting

İki aşamalı dudak parlatıcısı Made To Last Lips Duo ilk aşamada renkli tarafının ince yapısıyla dudakları yoğun bir şekilde renklendirir, ikinci aşamada ise şeffaf parlatıcısıyla dudaklar üzerine parlak ve hafif bir tabaka oluşturarak rujun uzun süre dayanıklı olmasını sağlıyor. Polimer karışımları içeren formülü dudaklara olağanüstü şekilde tutunup renklendiriyor. Silikon ve balmumu karışımlarıyla zenginleştirilmiş şeffaf parlatıcının kaygan ve yapışmaz formülü olağanüstü konfor ve ekstra parlak bir bitiş sağlar. Renkli dudak parlatıcısından sonra kullanılması tavsiye ediliyor. Nude tonlardan, pembeye, oranj ve kırmızı tonlarına tam 12 canlı renk tonuyla her kıyafetinize uyum sağlamaya hazır.

Fiyat: 81,90 TL

Like a Doll Maxi Allık

Son jenerasyon pudralarda geliştirilmiş yapısı ciltte canlı renkleriyle beraber taze ve pürüzsüz bir görünüm kazandırıyor ve gün boyunca kadifemsi bir etki bırakıyor. Mineral pigmentler ile geliştirilmiş silikonlar cilde parlaklık kazandırarak allığın da kolayca dağıtılmasını kolaylaştırıyor. Pembeden, şeftaliye, mercandan bronz tonlarına toplam 8 farklı renk tonunda.

Fiyat: 139,65 TL

 

Bir önceki yazımız olan Güçlü & Cesur Etki: Kırmızı Ruj başlıklı makalemizde cilt tonuna uygun kırmızı ruj, güçlü etki ve kırmızı ruj hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir