SANDA SPA’dan Kuru Ciltlere Özel Bakım

Yazar 6 Mart Pazartesi 2017

SANDA SPA, kuruyan ciltler için özel bakım önerileri sunuyor…

Elemis Exotic Moisture Dew yüz bakımı cildin nem ihtiyacını karşılarken, Body Glow Herbal Wrap tüm vücut için ipeksi bir yumuşaklık vadediyor. Cocoa Touch masajı ise kakaonun büyüleyici dokunuşuyla hem bedeni hem ruhu dinlendirmeye, cilde canlılık ve nem kazandırmaya yardımcı oluyor.

SANDA SPA’nın en beğenilen yüz bakımlarından Elemis Exotic Moisture Dew, özellikle soğuktan kuruyan ciltler için öneriliyor. Cilde nem yüklemesi yapan Elemis Exotic Moisture Dew, adeta cildin susuzluğunu gideriyor. Bir saat süren bakımda omuzlar, eller ve kollara da masaj uygulanarak tüm vücudun rahatlayıp gevşemesi sağlanıyor. SANDA SPA, bu bakımın ayda en az iki kez uygulanmasını öneriyor.

Sıra vücut bakımında

Body Glow Herbal Wrap, Bali’de kullanılan geleneksel bir karışım olan, içeriğinde pek çok farklı baharatın ve bitkinin bulunduğu “boreh” ile hazırlanan vücut maskesiyle cildinizi adeta yeniliyor. Bakımda karışım hassas bölgeler hariç tüm vücuda uygulandıktan sonra vücut termal malzemeyle sarılıyor. Kendinden ısınmaya başlayan karışım, vücut ısısını da artırarak kan dolaşımını hızlandırıyor, vücudun nem dengesini düzenleyerek ipeksi bir yumuşaklık kazandırıyor. Karışım 20 dakika vücutta bekletiliyor. Bu sırada mini cilt bakımı uygulaması da yapılıyor. 50 dakika süren bu bakımın ayda bir kez uygulanması cildin ihtiyacı olan nem seviyesine kavuşması için yeterli.

Son adım kakaonun büyüleyici dokunuşu

Isıtılmış kakao keseleri ve kakao yağıyla uygulanan Cocoa Touch masajı, bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirmekle kalmıyor, cildi nemlendirmeye de yardımcı oluyor. Kakaodaki zengin antioksidanlar sayesinde cildi besleyerek parlaklık, esneklik ve nem kazanıyor. Sabit yağlarla karıştırılarak cilde masaj yapıldığında ciltte oluşan çatlakları ve pullanmaları gidermeye de destek oluyor. 50 ve 90 dakika tercih edilebilen Cocoa Touch masajının haftada bir kez uygulanması öneriliyor. Cocoa Touch masajı, SANDA SPA’nın çiftlere özel iki kişilik özel odalarında da uygulanabiliyor.

SANDA SPA’da dileyen misafirler masaj ve bakımlar öncesinde sauna, buhar odası, jakuzi gibi hizmetlerden faydalanabiliyor. Sevdiklerine bir saatlik tatil hediye etmek isteyenler tüm masaj ve bakımları SANDA SPA’lardan ve sandaspa.com adresinden satın alarak, SANDA SPA’nın şık tasarımlı çekleriyle armağan edebiliyor.

www.sandaspa.com SANDA SPA-Etiler: 0212 352 2500

http://instagram.com/sandaspa SANDA SPA-İstinye: 0212 367 2060

www.facebook.com/sandaspa    

www.twitter.com/sandaspa

Kendini özel hissetmek isteyenler için SANDA CARD

“İyi hissettirme” misyonuyla faaliyet gösteren Hillside bünyesindeki SANDA SPA, Türkiye’nin ilk Spa zinciri olarak misafirlerine masajdan yüz ve vücut bakımına zengin alternatifler sunuyor. Balili ve Türk terapistler tarafından uygulanan bakımlar, Elemis ve Body Coffee ürünleri kullanılarak yapılıyor. Tüm SANDA SPA’larda ve Hillside City Club üyeliklerinde avantajlar sağlayan SANDA CARD uygulaması ise misafirlere özel sürpriz ve hediyeler sunuyor.

Bir önceki yazımız olan FOSSIL, Yeni Sezonda Sadelikten İlham Aldı başlıklı makalemizde aksesuar, fossil bahar 2017 ve fossil saatleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir