SHISEIDO Waso’dan eğlenceli cilt bakım seti

Yazar 26 Eylül Çarşamba 2018

Dünyanın en eski cilt bakım markası Shiseido, Waso serisinde iki yeni cilt bakım maskesi geliştirdi. Uyku sırasında gece boyu cildi nemlendiren ve ışıltı katan Waso Beauty Sleeping Mask  ve kırmızı shiso bitkisinin gücüyle hızlı bir şekilde cilt yenileyen Waso Purifiyng Peel Off Mask, cilt bakım ritüelinizin vazgeçilmezleri olacak.

WASO beauty sleeping mask 

Uyku sırasında gece boyu cildi nemlendiren ve ışıltı katan Waso Beauty Sleeping Mask, içeriğinde yer alan citrus sayesinde yüzdeki yorgunluk belirtilerini azaltır. Capcanlı, ışıldayan bir ciltle uyanarak güne başlamak için cilt bakımınızın son adımını Waso Beauty Sleeping Mask ile tamamlayabilirsiniz.

WASO Purifying peel of mask

Kırmızı shiso bitkisinin gücüyle hızlı bir şekilde cilt yenileyen Waso Purifiyng Peel Off Mask, gözeneklerde tıkanmaya sebep olabilecek kiri ve havayı derinlemesine temizleyerek canlı, ışıltılı ve yenilenmiş bir görünüm sağlar. Kuruduğunda soyulabilen Waso Purifiyng Peel Off Mask ile cildinizi temizlemek hem eğlenceli hem çok kolay.

WASO BEAUTY SLEEPING MASK: 350TL

WASO PURIFYING PEEL OFF MASK: 280TL

Bir önceki yazımız olan SHISEIDO’dan yeni 'DEFEND PREPARATION' serisi başlıklı makalemizde cilt temizliği, japon cilt bakımı ve shiseido cilt bakım ürünleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir