Stil ikonu Monogram çantalar İnci Deri’de…

Yazar 24 Mart Cumartesi 2018

İnci Deri’nin 2018 İlkbahar- Yaz sezonuna özel hazırladığı yeni koleksiyonu Nişantaşı Nopa’da gerçekleştirilen lansmanla tanıtıldı. Kreatif Direktör Gamze Saraçoğlu’nun ev sahipliğinde yapılan lansmanda İnci Deri tasarım ekibi tarafından hazırlanan kadın ve erkek koleksiyonları moda takipçilerinin beğenisine sunuldu. 

Yazın İnci’si:  Monogram çantalar ön planda…

Bu sezonun İnci’si olacak monogram çantaların da ilk kez sergilendiği lansmanda koleksiyona ilham veren tüm tasarım detayları paylaşıldı. İnci Deri’nin 2018 İlkbahar-Yaz koleksiyonu 7 farklı konsept ile tasarlandı. Konseptin öne çıkan tasarımı ise Monogram çantalar oldu. 

Monogram çantalar nasıl kullanılmalı?

2018 sezonunda sıkça göreceğimiz Monogram çantalar stilin en önemli tamamlayıcılarından olacak. Monogram çantalar, iş kıyafetlerinin yanı sıra spor tarza da uygun kullanılabilir. Ancak en iyi ‘smart casual’ olarak tanımlanan klasik ile sportif tarzın bir arada kullanıldığı aksesuarların göze çarptığı kıyafet tarzına uygun bir seçim olacaktır. Renk ve doku bütünlüğü sağlayacak tarzda tercih edilecek ayakkabılarla stil bütünlüğü sağlanabilir.

2018 İlkbahar-Yaz Koleksiyonunda öne çıkan modeller galerimizde.

Bir önceki yazımız olan Beymen Club Stil Günleri Başlıyor! başlıklı makalemizde beymen club 2018 stil günleri takvimi, beymen club moda ve moda etkiliği hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir