Swatch’ın yeni ‘SKIN’ koleksiyonu harekete geçiriyor!

Yazar 10 Kasım Cuma 2017

SKIN koleksiyonun yılın ilk aylarındaki başarılı tanıtımının ardından, Swatch, şimdi de kadın ve erkekler için iki kasa boyutu ile dokuz yeni modeli sunuyor.

İnce tasarımlı SKIN’in yenilikçi, özel iki ton dalga desenli çift enjeksiyon kasası ile sade ve kolay giyilen zarifliğe ulaşıyor. SKIN üç elementi modanın ön sıralarında bir araya getiriyor: hafiflik, özgürlük ve kendini ifade.

Bu yeni koleksiyonda, bu yılın başlarında tanıtılan en popüler modellerin ikisinin benzerleri ön plana çıkıyor. Göz alıcı SKINNOIR, orijinal ’büyük’ modelinin siyah ve beyaz renk şemasının karşıtlığı ile SKINSUIT’ı meydana getiriyor. SKINSNOW, sade beyaz görünüşü ve gümüş kadranı ile orijinal SKINPURE’un muhteşem ortağı rolünde. SKINTHROUGH’un uyanışı, 1997’de tanıtılan ilk SKIN koleksiyonunun retro zarifliğine geri götürüyor. Zamansız paslanmaz çelik, orijinal gümüş SKINMESH’e katılan üç modeli süslüyor: Siyah SKINOTTE, pembe altın SKINCHIC ve altın SKINMOKA.

Her bir SKIN saati, göz alıcı dalga özelliğini, mücevher kesim tepe noktası tasarımı ve içerikli kadran özellikleri kadar iyi vurguluyor. Bu çok yönlü koleksiyon, neredeyse ağırlıksız tasarımıyla takana özgürlük hissi ve hareket etme ilhamı veren regular ve büyük kadran seçeneklerine sahip.

Bir önceki yazımız olan Chalayan koleksiyonu GIZIA GATE’te başlıklı makalemizde aksesuar, gizia gate koleksiyonu ve hüseyin çağlayan koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir