Twist 2018 Yaz Koleksiyonu

Yazar 6 Mart Salı 2018

Özgür sokak ruhunun temsilcisi Twist Yaz 2018 Koleksiyonu ayrı dünyaların renklerini bir araya getirerek cool ve eğlenceli bir görünüm sunuyor. Sıcacık yaz günlerinde fresh bir esinti sunan Twister’ların imdadına yetişecek cut-out omuz detaylı desenli elbiselerse sezonun hit listesinin başına yerleşiyor!

Grafik ve desenlerden güç alan koleksiyon, tropik desenlerle şekillenen elbise ve eteklerle karşınıza çıkıyor. Paça detayı çıt çıtlı pantolonlar, kapişon detaylı cropped triko ve bluzlar, bel yelekler sezonun trendi olan sportif havayı destekliyor. Yaz için yaşayanlara ithafen tropik desenler bu sezon Twisterların radarında. Gizemli ormana doğru hareketli bir yolculuğa çıkaran uçuş uçuş kimonolara çiçek nakışının ağırlıkta olduğu detaylar, renkli boncuklar ve püskül detayları eşlik ediyor. Sim detayıyla gece gündüz ışıldayan denim şortlar ise keyifli yaz partilerinde Twist kızının vazgeçilmez parçalarından olmaya aday! Biraz renk ve bolca işlemeyle ortaya çıkan detaylar, sırt kısmı çiçek nakışlı pembe denim mont ve boncuk işleme denim yelekte yer alan taş işlemeler olarak koleksiyonda öne çıkıyor.

Tropik yaz esintilerini taşıyan Twist Yaz 2018 Koleksiyonu, pembenin baskınlığıyla beraber lacivert ve beyazlarla harmanlanıyor. Cool denim mavisi, sıcak tonların baş renkleri sarı ve turuncular yaz mevsiminin enerjisini yükseltiyor. Her koşulda başrol oyuncusu kırmızılar ve fresh hissi veren hakiler sezonun renk tonlarının sadece bir kısmı…

Zıtlıkların ahengiyle tüm kurallar yıkılıyor. Yırtmaç detaylı maxi tunik ve parçalı gömlek, mavi çizgi raporunun alışagelmişin dışında kullanılmasına örnek teşkil ediyor. Koleksiyonda jakar, koton ve denim gibi kumaşların bir arada kullanılması ise zıtlıkların oyununu gözler önüne seriyor. Elbise ve eteklerde yer alan büzgü, fırfır ve bağlama detayları gündüzden geceye ya da spordan şıklığa doğru basamakları çıkmanıza yardımcı oluyor. Rengarenk etkisiyle capcanlı bir stil yaratan çok taşlı ve renkli küpeler ilhamını tropikal iklimden alıyor. Tüm parmaklarda yer alacak yüzükler ise altın ve gümüş üstüne detaylarıyla bohem tavra nokta atışı yapıyor. Gündüzden geceye uzanan yolculukta günün yıldızı olmanızı sağlayacak Twist Yaz 2018 Koleksiyonu kuralsız oyunlarda eğlence dolu bir saklambaç oynamaya davet ediyor.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir