Versace 2016 Kış Koleksiyonu

Yazar 1 Ocak Cuma 2016

Cesur detayların ve modern renklerin ön plana çıktığı Versace 2016 kış kreasyonu, ikonik bir koleksiyon ile podyumdaki yerini aldı. Özgün ve genç bir ruhu yansıtan, modern tasarımları ile dikkat çeken bu yeni koleksiyon, dünya devi marka Versace’nin yepyeni tasarımlarını yansıtıyor. Tulumlar, elbiseler, şortlar, etekler, paltolar, kabanlar, pantolonlar ve birbirinden şık ayakkabı ve çantalar ile bu kış şıklığı Versace ile yakalayın.

Her kış olduğu gibi siyahın bolca kullanıldığı bu yeni koleksiyonda siyaha canlı renkler eşlik ediyor. Payet işlemeler ile dokunan harfler, elbise ve bluzlara hareket kazandırıyor. Global desenlerin sıkça yer aldığı Versace 2016 kış koleksiyonu, modayı ve trendleri yeniden yorumluyor. Sofistike bir giyim tarzı yaratmak isteyenlere sunduğu şık tasarımlar ile göz dolduran marka, bir yanda da eğlenceli ve havalı tasarımlara yer veriyor.

Transparan detaylar ve işlemeler ile tasarlanmış mini elbiseler yeni koleksiyonun favorilerinden. Versace 2016 kış koleksiyonunun tanıtıldığı defilede rastladığımız yeşil kürklü kaban ise bu kış neon ve canlı renklerin ne kadar moda olacağı mesajını veriyor.

Bir önceki yazımız olan Network 2016 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde network, network 2016 ve network giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

1 Değerlendirme
  • Enise
    Ocak 2, 2016

    Muhteşem 🙂

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir