Victoria’s Secret 2015 Yılbaşı Defilesi

Yazar 12 Aralık Cumartesi 2015

Uzun bir süredir yılbaşı gecelerinin vazgeçilmezi haline gelen Victoria’s Secret Yılbaşı Defilesi, geçtiğimiz akşam 2015 şovunu da gerçekleştirdi. Amerika’nın ünlü kanalı CBS Televizyonunda izleyici ile buluşan defile, izleyicilerden ve moda severlerden büyük ilgi gördü. Bir yılbaşı klasiği olan markanın defilesi, 8 Aralık akşamında gerçekleşti. Geceye, yine bir gelenek haline gelen ünlü şarkıcılar da eşlik etti. Bu yıl şarkı söyleyen isimler Ellie Goulding ve Selena Gomez oldu. Güzellikleri ile herkesi kendine hayran bırakan ünlü melekler, geceye giydikleri birbirinden güzel ve seksi iç çamaşırları ile renk kattı. Gecenin en dikkat çeken parçası ise Lily Aldridge’nin giydiği 2 milyon dolar değerindeki ürün oldu. Üzerinde 6500 adet pırlanta bulunan bu sütyen, gecenin ilgi odağı oldu.

victorias-secret-2016-yilbasi-defilesi-podyumda-2

Victoria’s Secret’in en güzel meleklerinden Adriana Lima ve Alessandra Ambrosio da defileye çıkan isimler arasındaydı. Yıl boyunca tüm dünyada en çok beklenen moda şovu olan Victoria’s Secret yılbaşı defilesini izlemek için 31 Aralık gecesini beklemenize gerek kalmayacak. Birbirinden güzel meleğin çıktığı podyumda meleklerin güzelliği kadar, seksi ve çarpıcı iç çamaşırları da dikkat çekti. Bu yılın merakla beklenen isimlerinden biri de Gigi Hadid oldu. Victoria’s Secret melekleri arasına yeni katılan Gigi Hadid, yıllardır hayalini kurduğu şeyi de böylelikle gerçekleştirmiş oldu. Defilede yeni mankene eşlik eden isim ise Kendall Jenner oldu.

victorias-secret-2016-yilbasi-defilesi-podyumda-1

Artık bir klasik haline gelen Victoria’s Secret yılbaşı defilesinde bu yıl markanın 20. Yılı da kutlandı. Gecede aslında yine Rihanna’nın sahne alması bekleniyordu ancak ünlü şarkıcının albüm çalışmaları nedeniyle sahnesi de iptal oldu. Bol güzelli, şarkılı, eğlenceli, seksi ve tutkulu bir geceye şahitlik yapan defile, ünlü modellerin ışıltılı, taşlı ve görkemli iç çamaşırları ile hafızalara kazınmayı başardı. Bu yıl yine bir gelenek haline gelen Fantasy Bra yani fantezi sütyeni taşıyan isim ise Lily Aldridge oldu. Gecenin en pahalı iç çamaşırı olan Fantasy Bra’nın değeri ise Türk parası ile 6 milyon TL’ye geliyor. Victoria’s Secret yılbaşı defilesi, bu değerli sütyen ile daha uzun bir süre konuşulacağa benziyor. Defilenin tekrarını 31 Aralık 2015 gecesi televizyonda yeniden izleyebilirsiniz.

victorias-secret-2016-yilbasi-defilesi

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir