VICTORIA’S SECRET ‘Dream Angels’ Koleksiyonu…

Yazar 11 Nisan Çarşamba 2018

Baharı çağrıştıran pastel renkler ve kadınların vazgeçilmezi olan dantel detayları Victoria’s Secret’ın yepyeni Dream Angels koleksiyonunda kendini gösteriyor. 

Bahar aylarına imzasını atan Dream Angels koleksiyonu; baştan çıkarıcı detaylar ve pastel renklerin sakin ihtişamı ile bir araya geliyor. Koleksiyondaki detaylar, kadınların Victoria’s Secret dünyasına girişini keyfe dönüştürüyor. Straplez sütyenlerin kaymayan özel tasarımı zarif dantel modellerle  bütünleşiyor. Ezber bozan sırt detayları, baharı karşılarken günlük stilinize yeni bir soluk getiriyor. Yokmuş hissi yaratan hafiflik, bu koleksiyonda benzersiz destek ile bir araya gelerek muhteşem bir görünüme ulaşmanızı sağlıyor. Sezonun trend renklerine açık tonların zarafeti eşlik ediyor. Dışarıda da rahatlıkla giyilebilecek modellerin bulunduğu iç giyim koleksiyonu trendleri takip edenler için harika bir alternatif olmaya hazırlanıyor. Düğün sezonunda da romantik dantel detayları ve zarif renkleriyle gelinlerin de vazgeçilmezi olmaya aday.

Dream Angels koleksiyonu, uyumlu külot modelleri ile birlikte Victoria’s Secret mağazalarında kadınların keşfini bekliyor. sezonun öne çıkan modelleri galerimizde…

Bir önceki yazımız olan NetWork ile yaza dinamik başlangıç başlıklı makalemizde network 2018 ilkbahar/yaz koleksiyonu, yaz koleksiyonu ve yaz modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir