Welder Moody ile Işık Oyunları

Yazar 25 Şubat Cumartesi 2017

Welder Moody koleksiyonu ise; benzerlikler denizinde farklı ve yeni şeylere ilgi duyan bir kitlenin, yani Millenial (Y) Kuşağı’nın, kişiselleştirilmiş zevklerini hedef alıyor. Sosyalleşme biçimleriyle, okudukları yayınlarla, eğlence anlayışlarıyla, beslendikleri kaynaklarla, iş yapış biçimleriyle dünyaya bambaşka, ama daha açık gözlerle bakan, her adımında kendi özgün arayışının peşinde bir grubun beğenisine sesleniyor.

Işığın geliş açısı ve kıyafetinize göre renk değiştiren cam Welder Moody’nin alametifarikası…

Welder Moody saatleri fotokromik cam özelliği ile bir ilke imza atıyor. Işığın açısı ve kıyafetin rengine göre değişen renkli cam özelliği ilk kez ve sadece Welder Moody saatlerinde hayat buluyor.  3 farklı kayış tipi ile dikkat çeken Welder Moody’nin deri kayışlarında, şarap tonlarından açık pembeye, deniz yeşilinden tabaya kadar pek çok farklı renk seçeneği yer alıyor. Hasır kordon modelleri ile cool bir duruş sergileyen Welder Moody’nin bir diğer seçeneği ise, moduna göre düz veya çizgili tarafını tercih edebileceğin, çift yönlü kullanılabilen nato kayışları. Welder Moody kasaları ise, 3 farklı ölçüde seçilebiliyor; 38 mm, 42 mm ve 45 mm.
www.welderwatch.com

 

 

Bir önceki yazımız olan H&M Loves Coachella Kapsül Koleksiyonu ile Festival Ruhunu Yakalayacaksınız başlıklı makalemizde h&m 2017 koleksiyon, h&m loves coachella ve kapsul koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar
  • Elif Genç
    Şubat 28, 2017

    Saat camının renk değiştirmesine bayıldım. Bende WRC401 modeli var, en sevdiğim aksesuarım oldu 🙂

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir