Yeni Yılda Işıldamak İsteyenlere Özel Koleksiyon: Bright & Bold

Yazar 23 Kasım Cuma 2018

Yeni yılın coşkuyla karşılanacağı geceye artık haftalar kaldı. 2018 yılının son günleri hızla geçerken yeni yılı ışıltıyla karşılamak isteyenler ise “ne giymeliyim” sorusuna yanıt arıyor. Oleg Cassini, Bright & Bold Koleksiyonu ile hem yılbaşı partilerindeki ışıltılı stillere imzasını atıyor, hem de kış döneminde şıklığından ödün vermeyen cesur kadınlara feminen ve gösterişli görünümler sunuyor. Ayrıca yılbaşında nerede, nasıl giyilir diye merak ediyorsanız, Oleg Cassini ekibi hazırladığı “Yılbaşı Elbisesi Önerileri: Yılbaşında Neler Giyilir?” rehber içeriği ile size mekan ile uyumlu elbise önerileri de sunuyor.

Minimalden maksimale

Günlük rahat parçalarla oluşturulan sokak stilinden gece şıklığını taşıyan sofistike kombinlere kadar her tasarımda minimalizm ve maksimalizmin etkilerini yakalamak mümkün. Minimalizm etkisindeki romantik çizgileri maksimalist ve feminen detaylarla tamamlayan tasarımlar, sezonun gözdesi olduğu gibi yeni yıl partilerinde de oldukça popüler olacak. Tek omuz detaylı slim fit kesime sahip minimal bir elbiseyi gösterişli fiyonk detayı ve ölçülü göğüs altı dekoltesiyle birleştiren Oleg Cassini, trendleri yansıtan minimal-maksimal kombinler için bir yıldız parça tasarlamış.

Great Gatsby Etkisi

Vintage ve retroya karşı duyulan derin sevgi özel günler ve davetlerde sıkça tercih ediliyor. 20’lerin görkemli partilerinin renkli ruhunu günümüze taşıyan gösterişli tasarımlar trendler arasındaki yerini koruyor. Yılbaşı elbiselerinde yapay tüylerin hafifliğiyle klasik kesimleri orantılı şekilde harmanlayan tasarımlar elegan ve romantik görünüme sahip olmak isteyen herkesin favorisi. Tafta kumaşın özgün dokusuyla kült renk siyahı birleştiren tasarımlar farklı kombinlere de kolayca uyum sağlayabiliyor. Mini şapkalar, tüy detaylı şallar ve ışıltılı takılarla tamamlandığında nostaljik esintiyi yeni yıla taşıyan kombinler, partilerin yıldızlarını yaratıyor.

Işıltı, daha fazla ışıltı!

Kadınların doğal ışıltılarını ön plana çıkaran, ilhamını gökyüzünden alan tasarımlar zamansız trendler arasına yerleşmekte kararlı. Yaz sezonunda sıkça karşılaştığımız altın ve gümüş renkleri popülerliğini sürdürüp sonbahar-kış kombinlerinin de anahtar parçalarına hayat veriyor. Güneşin sonsuz enerjisi ve yıldızların zarif parıltısını yansıtan renkler payetler ve pul dokulu kumaşlarla tamamlandığında çarpıcı etkiyi sonsuz kılıyor. Vücudu saran mini kesimleri hafif göğüs dekolteli v yakalarla tamamlayan tasarımlar gösterişli ve çekici kadın silüetini eksiksiz şekilde ortaya çıkarıyor.

Yeni Yıl Ateşi

Cesur ve feminen görünümlerin vazgeçilmez rengi kırmızı ve bordo, yüksek enerjili partilerin nabzını tutuyor. Doğru tasarımlarda cesur olduğu kadar zarif görünen kadınların vazgeçilmezi haline gelen kırmızı tonları, klasik yeni yıl konseptinin zamansız favorisi.  Omuzları zarifçe vurgulayan halter yaka yumuşak sırt dekoltesi, yerlere kadar uzanan dökümlü etek ve payet dokulu kumaşla birleştiğinde ortaya nefes kesen bir görünüm çıkarıyor. Abartıdan uzak takılar, naif topuzlar ve natürel makyajlarla kombinlendiğinde gecenin tüm gözleri üzerinde tutacak starını yaratıyor.

Hız Kesmeyen Kraliyet Rüzgârı

2018 yılı kraliyet etkisini iki düğünle zirveye taşıdı. Düğünleri ve özel günleri kasıp kavuran kraliyet rüzgarı, yeni yılı karşılarken de asaletini ortaya koymak isteyen herkesin favorileri arasında.

Yeni trend, vücut hatlarına oturan dar ve mini kesimleri kabarık ve midi kesimlerle değiştiriyor. Ölçülü sırt dekoltesi, kollardaki yarı transparan dantel detaylarıyla göz dolduran tasarımlar hem romantik hem de asil görünmek isteyen herkesin alternatifleri arasında yer alıyor. Zarif yüksek topuklular ve ışıltılı aksesuarlarla kombinlendiğinde de etkisini maksimuma çıkarıyor.

Bir önceki yazımız olan So CHIC...'den ışıl ışıl yeni yıl kampanyası... başlıklı makalemizde aksesuar, gümüş takı modası ve so CHIC... hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir