Zeynep Tosun 2016 İlkbahar/Yaz Defilesi

Yazar 25 Ocak Pazartesi 2016

Ready to Wear adını verdiği 2016 ilkbahar/yaz koleksiyonunu önceki akşam İngiltere konsolosluğunda görücüye çıkaran Zeynep Tosun, defilesi ile izleyenleri büyüledi. Tony&Guy ile iş birliği yaptığı bu defileyi izlemeye Hakan Akkaya, Şükran Ovalı, Filiz Akın, Teoman, Atiye, Yasemin Ergene, Ayşe Tolga, Begüm Kütük, Merve Büyüksaraç, Bilge Öztürk ve Pınar Sabancı gibi birçok ünlü isim de geldi. Renklerin büyülü dünyasını yansıtan Zeynep Tosun 2016 ilkbahar/yaz defilesi ile önümüzdeki sezonun ne kadar renkli ve eğlenceli geçeceğini gösteriyor. Defileye geçmeden önce hosteslerin dağıttığı maskeleri takan ünlü isimler, koleksiyonu bu maskelerin ardından izledi. Defile bittikten sonra ise binanın ikinci katında katılanlara özel bir after party de yapıldı.

Yaratıcı, marjinal, özgün ve gösterişli tasarımların bir araya geldiği Zeynep Tosun 2016 ilkbahar/yaz defilesi, elbiseleri ile göz kamaştırdı. Cesur ve iddialı kadınların stilinden ilham alarak tasarlanan yeni koleksiyonun defilesinde ünlü mankenler de yer aldı. Uzun yıllardır Londra moda haftasının resmi saç sponsoru ile Tony&Guy ise gecenin saç sponsorluğunu üstlendi. Kıyafetlere gelince, ilkbahar/yaz sezonu için hemen her rengin kullanıldığını görüyoruz. Soğuk ve koyu renklerin hakim olduğu bir kış sezonundan sonra, ilkbahar/yaz sezonunda bizi renkli ve şık bir sezon karşılıyor. Abiyede cesur davranmaktan çekinmeyen ünlü modacı, yeni tasarımları ile izleyenleri büyüledi.

Defileyi izlediğimizde soft renklerin ön plana çıktığını görüyoruz. Pudra rengi, krem rengi, gri, buz mavisi ve beyaz, koleksiyonda dikkat çeken renkler oldu. Yaratıcı tasarımların hakim olduğu Zeynep Tosun 2016 ilkbahar/yaz defilesi, kültür, eğlence ve modanın birleştiği bir geceye şahit oldu. Alkışlar gece boyunca hiç eksik olmadı. Moda severlerin ilgiyle izlediği defileyi izlemeye gelen ünlü isimlerin giydikleri de en az defile kadar ilgi odağı oldu. Gecenin belki de en şık isimlerinden biri oyuncu Yasemin Özilhan oldu. Püsküllü bir mini etek tercih eden güzel oyuncu, bordo renkli diz üstü çizmeleri ve eteğin üzerine giydiği aynı tonlardaki bluzu ile yarattığı “ ton sür ton” görüntü ile oldukça modern ve şık görünüyordu.

Bir önceki yazımız olan Vero Moda 2016 Kış Koleksiyonu başlıklı makalemizde vero moda, vero moda 2016 ve vero moda giyim hakkında bilgiler verilmektedir.

Henüz Yorum Yok.

Yazı Hakkındaki Düşünceniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir